محل تبلیغات شما
عنوان: پاورپوینت  کتاب تئوری حسابداری (مقدمه ای بر تئوری های توصیفی) تألیف دکتر هاشم نیکومرام و دکتر بهمن بنی مهد
دسته: حسابداری  تعداد اسلاید:  134  اسلاید  کتاب تئوری حسابداری (مقدمه ای بر تئوری های توصیفی)  تالیف دکتر هاشم نیکومرام و دکتر بهمن بنی مهد از جمله منابع مهم درس تئوری حسابداری رشته حسابداری می باشد.  این فایل شامل پاورپوینت کل هفت فصل این کتاب می باشد که در 134 اسلاید  همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر است:  فصل اول: ماهیت تئوری  .

پاورپوینت فصل پنجم کتاب حسابداری مدیریت راهبردی دکتر فریدون رهنمای رودپشتی

پروپوزال با عنوان بررسی رابطه بین حق الزحمه حسابرسی با نوع اظهارنظر حسابرس در بورس اوراق بهادار تهران

پاورپوینت انتخاب و اجرای استراتژی با استفاده از تجزیه و تحلیل زنجیره ارزش و کارت ارزیابی متوازن در حسابداری مدیریت

تئوری ,دکتر ,حسابداری ,کتاب ,  ,هاشم ,تئوری حسابداری ,دکتر هاشم ,های توصیفی ,هاشم نیکومرام ,نیکومرام و ,تئوری حسابداری مقدمه ,کتاب تئوری حسابداری

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Richard's life "خدمات نقشه برداری جمال الله بیگی" kepilsaddsur آشپزی و مطالب خانوادگی دهکده ریاضی volksembtide anriphopa گیلانِ من، املشِ من نقدهای اجتماعی سیاسی من یک مجله خبری پر از خبرهای شاد و دوست داشتنی